خانه / اطلاعات تایلند / مطالب خواندنی تایلند / ۱۰ تور گردشگری برتر در تایلند + عکس تور گردشگری تایلند
۱۰ تور گردشگری برتر در تایلند + عکس تور گردشگری تایلند
تور گردشگری برتر در تایلند

۱۰ تور گردشگری برتر در تایلند + عکس تور گردشگری تایلند

معرفی ۱۰ تور گردشگری برتر در تایلند

تایلند با تاریخ و فرهنگ غنی، مناظر بکر طبیعی، غذاهای رنگارنگ، ویرانه های باستانی، سواحل زیبا و آب و هوای گرمسیری یکی از مقصدهای گردشگری محبوب در بین گردشگران در سراسر دنیا است. در این کشور جاذبه هاب دیدنی بسیاری برای بازدید و فعالیت های تفریحی بسیاری برای انجام دادن وجود دارد. در این لیست به بررسی برخی از تورهای گردشگری در تایلند می پردازیم. پس با ما همراه باشید!

تور رودخانه Kwai

در این سفر گردشگری تاریخی، گردشگران شاهد گذشته ی جالب تایلند، از معابد قدیمی تا آثار باقی مانده از جنگ جهانی اول و راه آهن مرگ برمه خواهند بود. بعد از پشت سر گذاشتن بانکوک گردشگران به Kanchanaburi در غرب تایلند خواهند رفت و از پل معروف بر روی رودخانه Kwai دیدن خواهند کرد. Kanchanaburi یک شهر زیباست که توسط جنگل های سرسبز، آبشارها و رودخانه ها احاطه شده است.

تور بانکوک تا سنگاپور

گردشگران در این سفر پر ماجرا از شهر های رنگارنگ، فرهنگ سنتی، شگفتی های طبیعی گرمسیری دیدن خواهند کرد. علاوه بر بازدید از پایتخت تایلند، مالزی و سنگاپور، گردشگران می توانند از گذشته ی استعماری Melaka هم دیدن کنند و در ارتفاعات سرد کامرون یک چای گرم بنوشند و در داخل جنگل های انبوه گرمسیری پیاده روی کنند.

تور گردشگری برتر در تایلند

تور بانکوک تا سنگاپور

تور خانوادگی تایلند

ترکیب فرهنگ، مردمان خونگرم و میهمان دوست، فعالیت های تفریحی متفاوت، غذاهای رنگارنگ و مناظر بکر طبیعی، تایلند را به یک مقصد محبوب در بین خانواده ها تبدیل کرده است. خانواده ها میتوانند از پل افسانه ای روی رودخانه Kwai در Kanchanaburi ، خرابه های باستانی Ayothaya، پارک فیل ها در Chiang Mai دیدن کنند و از فروشگاه های مختلف و بازار های رنگارنگ خرید کنند. این تور خانوادگی یک روش عالی برای معرفی دنیای جدید به بچه ها است.

تور شمال تایلند و لائوس

لائوس یک کشور کوچک و آرام است. بیشتر گردشگرانی که به لائوس می روند از پایتخت آن Vientiane دیدن می کنند و بعد به سمت شمال به Luang Prabang می روند. این شهر زیبا دارای معابد قدیمی، خانه های چوبی قدیمی و بقایایی از دوران استعمار فرانسه است.

تور شمال تایلند و لائوس

تور شمال تایلند و لائوس

تور سفر آشپزی به Chiang Mai

غذاهای رنگارنگ تایلند، خود یک دلیل کافی برای سفر به این کشور است و این سفر آشپزی یک راه عالی برای تجربه ی ادویه جات و ترشی جات و غذاهای تایلندی است تا ببینید چگونه غذاهای تایلندی دارای شهرت جهانی شدند. دوستداران غذا به بازار های شلوغ بانکوک سفر می کنند و از میوه های مختلف و غداهای خوش طعم لذت می برند. همچنین آن ها در Chiang Mai شیوه ی طپخ یک غذای تایلندی شمالی را هم آموزش می بینند. این تور، اسرار موجود در این غذاها را برای شما بر ملا می کند.

تور جزایر تایلند

کشور تایلند دارای سواحل و جزایر زیبایی است. بهترین راه برای رفتن به جزایر تایلند استفاده از قایق است. با یک کاپیتان با تجربه به جزایر جنوبی خواهید رفت و از جزایر Ko Phi Phi و Raily و Koh Khai Nai دیدن خواهید کرد. در این تور می توانید غواصی کنید و از صرف غذا در این مناطق بکر لذت ببرید و یا در زیر آسمانی پر از ستاره دراز بکشید و محو تماشای آسمان شوید.

تور تایلند

این تور شبیه به تور گردشگری شمال تایلند است با این تفاوت که شما در این تور بعد از بازگشت به بانکوک به سواحل جنوبی تایلند خواهید رفت و در آنجا می توانید شنا کنید و حمام آفتاب بگیرید. گردشگران معمولا به ساحل Krabi و جزیره ی پوکت برده می شوند. این سفر یک تور کامل در بین تورهای تایلند است.

تور تایلند

تور تایلند

تور تایلند و کامبودیا

Cmbodia در جنوی شرقی آسیا است و سفر به تایلند را می توان تا بازدید از همسایه شرقی آن گسترش داد. این تور از بانکوک آغاز می شود و گردشگران را به Siem Reap، دروازه ی آنگکور می برد. این شهر که یکی از شهرهای محبوب در شرق آسیا است در اواخر قرن نوزدهم توسط کاشفان فرانسوی کشف شد. از نکات برجسته این پایتخت تاریخی می توان به معابد با شکوه و دیوار شهر آنگکور Thom و Ta Prohm اشاره کرد که آن را Tomb Raider هم خطاب می کنند.

تور تایلند و کامبودیا

تور تایلند و کامبودیا

تور قبایل شمال تایلند

۷ گروه اصلی از قبایل در تایلند وجود دارند که از چین، تبت و میانمار به مناطق روستایی و مرتفع تایلند آمده اند. آنها با کشاورزی در کوهستان گذران زندگی می کنند، که این خود برای بیشتر گردشگران شگفتی آور است. مدت این تور از ۳ تا ۵ روز است و از Chiang Mai و یا Chiang Rai آغاز می شود. این تور شامل پیاده روی در جنگل و بازدید از روستاهای این قبایل، فیل سواری و قایق سواری می شود.

تور شمال تایلند

فرهنگ و تاریخ شمال تایلند آن را به یکی از مکان های محبوب در بین گردشگران تبدیل کرده است. این تور از بانکوک آغاز می شود و شامل بازدید از خرابه های Ayothaya و Sokhothai، بازدید از روستاهای نزدیک Chiang Rai و یا Chiang Mai، رفتن به داخل جنگل و فیل سواری می شود. گردشگران می توانند از خیابان های پر هیاهوی محله چینی ها در بانکوک دیدن کنند، و یا به تماشای مسابقه بوکس تایلندی و یا معابد بودا بروند.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به تایلند و تور تایلند با ما تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سپید گشت ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*