خانه / تور پوکت / تور پوکت هتل رویال کراون ۱۰ مرداد ۹۵
تور پوکت هتل رویال کراون ۱۰ مرداد ۹۵
تور پوکت هتل رویال کراون

تور پوکت هتل رویال کراون ۱۰ مرداد ۹۵

تور پوکت هتل رویال کراون

تور پوکت هتل رویال کراون به مدت ۷ شب اقامت در هتل ۴ ستاره هتل رویال کراون می باشد.
این تور با پرواز ماهان درتاریخ ۱۰ مرداد ماه ۹۵ از تهران بصورت مستقیم به سمت بانکوک انجام می شود و در تاریخ ۱۸ مرداد از بانکوک به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر،۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان دارای، بیمه مسافرتی، گشت معبد، باغ ارکیده و تپه کارن در پوکت، راهنمای فارسی زبان، ویزا
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۴۸۰ هزارتومان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند و تور پوکت با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره جزیره پوکت

جزیره پوکت با طول ۴۸ کیلومتر و عرض ۲۱ کیلومتر بزرگترین جزیره تایلند است. این جزیره که در جنوب تایلند واقع شده از غرب به دریای آندامان محدود می شود و توسط دو پل رودخانه ای کوچک اما مهم به ناحیه “Phang Nga” متصل می گردد.
آبهای دریای آندامان در ناحیه اقیانوس آرام و در فاصله ۸۶۲ کیلومتری جنوب بانکوک، جزیره پوکت را در بر گرفته اند. از زمان های دور، پوکت به واسطه بهره برداری از معادن رزین و قلع موجود در آن، جزیره ای ثروتمند و زیبایی بوده است. این جزیره همچنین در میان یکی از مسیرهای اصلی تجاری آبی بین دو کشور بزرگ چین و هند واقع بوده است.
برای اطلاع از قیمت هتل های پوکت کلیک کنید.
 

تور پوکت هتل رویال کراون

تور پوکت هتل رویال کراون

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*