خانه / تور پوکت / تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ ۹ خرداد ۹۵
تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ ۹ خرداد ۹۵
تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ

تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ ۹ خرداد ۹۵

تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ

تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ به مدت ۷ شب اقامت در هتل ۳ ستاره تاپ ایبیس پاتونگ می باشد.
این تور با پرواز ماهان درتاریخ ۹ خرداد ۹۵ از تهران به صورت مستقیم به سمت پوکت انجام می شود و در تاریخ ۱۷ خرداد از پوکت به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ،۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، ۱ گشت شهری با نهار، ترانسفر فرودگاهی و ۷ کوپن تخفیف غذا در رستورانی ایرانی می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند و تور پوکت با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره جزیره پوکت
جزیره پوکت با طول ۴۸ کیلومتر و عرض ۲۱ کیلومتر بزرگترین جزیره تایلند است. این جزیره که در جنوب تایلند واقع شده از غرب به دریای آندامان محدود می شود و توسط دو پل رودخانه ای کوچک اما مهم به ناحیه “Phang Nga” متصل می گردد.
آبهای دریای آندامان در ناحیه اقیانوس آرام و در فاصله ۸۶۲ کیلومتری جنوب بانکوک، جزیره پوکت را در بر گرفته اند. از زمان های دور، پوکت به واسطه بهره برداری از معادن رزین و قلع موجود در آن، جزیره ای ثروتمند و زیبایی بوده است. این جزیره همچنین در میان یکی از مسیرهای اصلی تجاری آبی بین دو کشور بزرگ چین و هند واقع بوده است.

تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ

تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*