خانه / تور پاتایا / تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس ۸ اردیبهشت ۹۵
تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس ۸ اردیبهشت ۹۵
تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس ۸ اردیبهشت ۹۵

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس به مدت ۸ شب و ۹ روز اقامت در این هتل ۳ ستاره می باشد.
این تور با پرواز ماهان ایر درتاریخ ۸ اردیبهشت ۹۵ از تهران به صورت مستقیم به سمت بانکوک انجام می شود و در تاریخ ۱۶ اردیبهشت از بانکوک به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر ،۸ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، ۱ گشت شهری، ۱۴ کوپن تخفیف غذا و ترانسفر فرودگاهی می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۱۵۰ هزارتومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کشور تایلند
آب و هوای تایلند اصولا بسیار گرم می باشد، مخصوصا بین مارس و می. فصل بارش‌های موسمی از ژون آغاز شده و تا اکتبر ادامه دارد و هنگامی که هوا در حین گرم و شرجی بودن با بارش‌های موسمی نیز همراه می شود. بهترین زمان برای بازدید از تایلند در خنکترین زمان یعنی‌ بین نوامبر و فوریه می باشد. اگر چه لازم به ذکر است که برای سفر به جزایر جنوبی بهترین زمان ژوئن تا سپتامبر است. لباس های لازم برای سفر به تایلند شامل: لباس های سبک، کفش و لباس مناسب برای باران و چتر
همسایگان تایلند از غرب میان مار و اقیانوس هند، از جنوب و شرق مالزی و خلیج تایلند و از شرق لائوس می باشد. همچنین در مرکز تایلند رودخانه چاو قرار دارد.

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس