خانه / تور پاتایا / تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس ۱۱ مرداد ۹۵
تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس ۱۱ مرداد ۹۵
تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس ۱۱ مرداد ۹۵

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس به مدت ۸ شب و ۹ روز اقامت در این هتل ۳ ستاره می باشد.
این تور با پرواز ماهان ایر درتاریخ ۱۱ مرداد ۹۵ از تهران به صورت مستقیم به سمت بانکوک انجام می شود و در تاریخ ۱۹ مرداد ۹۵ از بانکوک به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر ،۸ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، ۱ گشت شهری، ۱۴ کوپن تخفیف غذا و ترانسفر فرودگاهی می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۱ میلیون و ۹۹۹ هزارتومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کشور تایلند
آب و هوای تایلند اصولا بسیار گرم می باشد، مخصوصا بین مارس و می. فصل بارش‌های موسمی از ژون آغاز شده و تا اکتبر ادامه دارد و هنگامی که هوا در حین گرم و شرجی بودن با بارش‌های موسمی نیز همراه می شود. بهترین زمان برای بازدید از تایلند در خنکترین زمان یعنی‌ بین نوامبر و فوریه می باشد. اگر چه لازم به ذکر است که برای سفر به جزایر جنوبی بهترین زمان ژوئن تا سپتامبر است. لباس های لازم برای سفر به تایلند شامل: لباس های سبک، کفش و لباس مناسب برای باران و چتر
همسایگان تایلند از غرب میان مار و اقیانوس هند، از جنوب و شرق مالزی و خلیج تایلند و از شرق لائوس می باشد. همچنین در مرکز تایلند رودخانه چاو قرار دارد.

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس

تور پاتایا هتل ام پی رزیدنس

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*