خانه / تور پوکت / تور نوروز پوکت هتل ایبیس پاتونگ ۱۳اسفند۹۴
تور نوروز پوکت هتل ایبیس پاتونگ ۱۳اسفند۹۴
تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ

تور نوروز پوکت هتل ایبیس پاتونگ ۱۳اسفند۹۴

تور نوروز پوکت هتل ایبیس پاتونگ

تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ به مدت ۷ شب اقامت در هتل ۳ ستاره تاپ ایبیس پاتونگ می باشد.
این تور با پرواز ماهان درتاریخ ۱۳ اسفند از تهران به صورت مستقیم به سمت پوکت انجام می شود و در تاریخ ۲۱ اسفند از پوکت به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ،۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، ۱ گشت شهری با نهار، ترانسفر فرودگاهی و ۱ کوپن تخفیف غذا در رستورانی ایرانی می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۳ میلیون و ۳۶۰ هزارتومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند و تور پوکت با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره جزیره پوکت
جزیره پوکت با طول ۴۸ کیلومتر و عرض ۲۱ کیلومتر بزرگترین جزیره تایلند است. این جزیره که در جنوب تایلند واقع شده از غرب به دریای آندامان محدود می شود و توسط دو پل رودخانه ای کوچک اما مهم به ناحیه “Phang Nga” متصل می گردد.
آبهای دریای آندامان در ناحیه اقیانوس آرام و در فاصله ۸۶۲ کیلومتری جنوب بانکوک، جزیره پوکت را در بر گرفته اند. از زمان های دور، پوکت به واسطه بهره برداری از معادن رزین و قلع موجود در آن، جزیره ای ثروتمند و زیبایی بوده است. این جزیره همچنین در میان یکی از مسیرهای اصلی تجاری آبی بین دو کشور بزرگ چین و هند واقع بوده است.

تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ

تور پوکت هتل ایبیس پاتونگ

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*