خانه / تور سامویی / تور ساموئی هتل ایبیس ساموئی
تور ساموئی هتل ایبیس ساموئی
تور ساموئی هتل ایبیس ساموئی

تور ساموئی هتل ایبیس ساموئی

تور ساموئی هتل ایبیس ساموئی

تور ساموئی هتل ایبیس ساموئی به مدت ۷ شب اقامت در این هتل ۳ ستاره می باشد.
این تور با پرواز ماهان ایر درتاریخ ۷ خرداد از تهران به سمت بانکوک انجام می شود و در تاریخ ۱۵ خرداد از بانکوک به سمت تهران انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر ،۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، ۱ گشت شهری با نهار و ترانسفر فرودگاهی می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۳ میلیون و ۲۷۰ هزارتومان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند و تور پاتایا و تور پوکت با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره جزیره پوکت
جزیره پوکت با طول ۴۸ کیلومتر و عرض ۲۱ کیلومتر بزرگترین جزیره تایلند است. این جزیره که در جنوب تایلند واقع شده از غرب به دریای آندامان محدود می شود و توسط دو پل رودخانه ای کوچک اما مهم به ناحیه “Phang Nga” متصل می گردد.
آبهای دریای آندامان در ناحیه اقیانوس آرام و در فاصله ۸۶۲ کیلومتری جنوب بانکوک، جزیره پوکت را در بر گرفته اند. از زمان های دور، پوکت به واسطه بهره برداری از معادن رزین و قلع موجود در آن، جزیره ای ثروتمند و زیبایی بوده است. این جزیره همچنین در میان یکی از مسیرهای اصلی تجاری آبی بین دو کشور بزرگ چین و هند واقع بوده است.
برای اطلاع از قیمت هتل های پوکت کلیک کنید.

تور ساموئی هتل ایبیس ساموئی

تور ساموئی هتل ایبیس ساموئی

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*