خانه / تور پوکت / تور تایلند پوکت هتل نچرال ریزورت ۲۶ اردیبهشت ۹۵
تور تایلند پوکت هتل نچرال ریزورت ۲۶ اردیبهشت ۹۵
تور پوکت تایلند هتل نچرال ریزورت

تور تایلند پوکت هتل نچرال ریزورت ۲۶ اردیبهشت ۹۵

تور تایلند پوکت هتل نچرال ریزورت

تور پوکت تایلند هتل ۳ ستاره به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در هتل نچرال ریزورت می باشد.
ابن تور با پرواز ماهان ایر درتاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت پوکت انجام میشود و در تاریخ ۳خرداد ماه از پوکت به سمت تهران مستقیم انجام میشود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر،۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، راهنمای فارسی زبان می باشد

قیمت این تور به اعضای هر نفر ۲ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند و تور پاتایا و تور پوکت با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره جزیره پوکت

جزیره پوکت با طول ۴۸ کیلومتر و عرض ۲۱ کیلومتر بزرگترین جزیره تایلند است. این جزیره که در جنوب تایلند واقع شده از غرب به دریای آندامان محدود می شود و توسط دو پل رودخانه ای کوچک اما مهم به ناحیه "Phang Nga" متصل می گردد.
آبهای دریای آندامان در ناحیه اقیانوس آرام و در فاصله ۸۶۲ کیلومتری جنوب بانکوک، جزیره پوکت را در بر گرفته اند. از زمان های دور، پوکت به واسطه بهره برداری از معادن رزین و قلع موجود در آن، جزیره ای ثروتمند و زیبایی بوده است. این جزیره همچنین در میان یکی از مسیرهای اصلی تجاری آبی بین دو کشور بزرگ چین و هند واقع بوده است.

تور پوکت تایلند هتل نچرال ریزورت

تور پوکت تایلند هتل نچرال ریزورت

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*