خانه / تور پوکت / تور تایلند پوکت هتل بنگ تائو بیچ ۹ خرداد ۹۵
تور تایلند پوکت هتل بنگ تائو بیچ ۹ خرداد ۹۵
هتل بنگ تائو بیچ پوکت

تور تایلند پوکت هتل بنگ تائو بیچ ۹ خرداد ۹۵

تور تایلند پوکت هتل بنگ تائو بیچ

تور پوکت تایلند هتل ۳ ستاره به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در  هتل بنگ تائو بیچ می باشد.
ابن تور با پرواز ماهان ایر درتاریخ ۹ خرداد ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت پوکت انجام میشود و در تاریخ ۱۷ خرداد ماه از پوکت به سمت تهران مستقیم انجام میشود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر،۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، راهنمای فارسی زبان می باشد

قیمت این تور به اعضای هر نفر ۲ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند و تور پاتایا و تور پوکت با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره جزیره پوکت

جزیره پوکت با طول ۴۸ کیلومتر و عرض ۲۱ کیلومتر بزرگترین جزیره تایلند است. این جزیره که در جنوب تایلند واقع شده از غرب به دریای آندامان محدود می شود و توسط دو پل رودخانه ای کوچک اما مهم به ناحیه "Phang Nga" متصل می گردد.
آبهای دریای آندامان در ناحیه اقیانوس آرام و در فاصله ۸۶۲ کیلومتری جنوب بانکوک، جزیره پوکت را در بر گرفته اند. از زمان های دور، پوکت به واسطه بهره برداری از معادن رزین و قلع موجود در آن، جزیره ای ثروتمند و زیبایی بوده است. این جزیره همچنین در میان یکی از مسیرهای اصلی تجاری آبی بین دو کشور بزرگ چین و هند واقع بوده است.

هتل بنگ تائو بیچ پوکت

هتل بنگ تائو بیچ پوکت

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*