خانه / تور بانکوک / تور بانکوک هتل پاترا ۲۱ اسفند ۹۴
تور بانکوک هتل پاترا ۲۱ اسفند ۹۴
تور بانکوک هتل پاترا

تور بانکوک هتل پاترا ۲۱ اسفند ۹۴

تور بانکوک هتل پاترا

تور بانکوک تایلند هتل پاترا به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در این هتل ۴ ستاره می باشد.
ابن تور با پرواز ماهان درتاریخ ۲۱ اسفند از تهران بصورت مستقیم به سمت بانکوک انجام می شود و در تاریخ ۲۹ اسفند ماه از بانکوک به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر،۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، راهنمای فارسی زبان، ویزامی باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند و تور پوکت با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کشور تایلند
آب و هوای تایلند اصولا بسیار گرم می باشد، مخصوصا بین مارس و می. فصل بارش‌های موسمی از ژون آغاز شده و تا اکتبر ادامه دارد و هنگامی که هوا در حین گرم و شرجی بودن با بارش‌های موسمی نیز همراه می شود. بهترین زمان برای بازدید از تایلند در خنکترین زمان یعنی‌ بین نوامبر و فوریه می باشد. اگر چه لازم به ذکر است که برای سفر به جزایر جنوبی بهترین زمان ژوئن تا سپتامبر است. لباس های لازم برای سفر به تایلند شامل: لباس های سبک، کفش و لباس مناسب برای باران و چتر
همسایگان تایلند از غرب میان مار و اقیانوس هند، از جنوب و شرق مالزی و خلیج تایلند و از شرق لائوس می باشد. همچنین در مرکز تایلند رودخانه چاو قرار دارد.
برای اطلاع از نرخ قیمت هتل های بانکوک کلیک کنید.

تور بانکوک هتل پاترا

تور بانکوک هتل پاترا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*