خانه / تور بانکوک / تور بانکوک هتل آل تو گدر ۹ خرداد ۹۵
تور بانکوک هتل آل تو گدر ۹ خرداد ۹۵
تور بانکوک هتل آل تو گدر

تور بانکوک هتل آل تو گدر ۹ خرداد ۹۵

تور بانکوک هتل آل تو گدر

تور بانکوک تایلند هتل آل تو گدر به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در این هتل ۳ ستاره می باشد.
ابن تور با پرواز عمان ایر درتاریخ ۹ خرداد ۹۵ از تهران  بصورت مستقیم به سمت بانکوک انجام می شود و در تاریخ ۱۶ خرداد ماه از بانکوک به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز عمان ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، سیم کارت اعتباری رایگان، راهنمای فارسی زبان و ویزا می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۱ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور تایلند و تور پوکت با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کشور تایلند
آب و هوای تایلند اصولا بسیار گرم می باشد، مخصوصا بین مارس و می. فصل بارش‌های موسمی از ژون آغاز شده و تا اکتبر ادامه دارد و هنگامی که هوا در حین گرم و شرجی بودن با بارش‌های موسمی نیز همراه می شود. بهترین زمان برای بازدید از تایلند در خنکترین زمان یعنی‌ بین نوامبر و فوریه می باشد. اگر چه لازم به ذکر است که برای سفر به جزایر جنوبی بهترین زمان ژوئن تا سپتامبر است. لباس های لازم برای سفر به تایلند شامل: لباس های سبک، کفش و لباس مناسب برای باران و چتر
همسایگان تایلند از غرب میان مار و اقیانوس هند، از جنوب و شرق مالزی و خلیج تایلند و از شرق لائوس می باشد. همچنین در مرکز تایلند رودخانه چاو قرار دارد.
برای اطلاع از نرخ قیمت هتل های بانکوک کلیک کنید.

تور بانکوک هتل آل تو گدر

تور بانکوک هتل آل تو گدر

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*