مشاوره کاملا رایگان، همین حالا تماس بگیرید! پاسخ به سوالات شما در خصوص تور، ویزا و هتل

آشنایی با شهر پاتایا تایلند

شهر پاتایا تایلند

پاتایا تفریگاهی ساحلی واقع در شرق خلیج تایلند و در فاصله ۱۵۰ کیلومتری جنوب شرقی پایتخت است. عمده شهرت پاتایا به واسطه ی کلاب ها و بارهای متعدد موجود در آن است. البته مقامات محلی اخیرا تلاش هایی برای ایجاد تفریگاه های خانوادگی نیز در سطح این شهر نموده اند. اگر چه بیشتر مجردها جز گردشگران اصلی در این شهر هستند اما برخی گردشگران به صورت خانوادگی نیز برای گذران تعطیلات به پاتایا سفر می کنند.

آشنایی با شهر پاتایا

سواحل پاتایا

در سال های اخیر تلاش های متعددی از سوی مقامات این شهر به منظور بهبود وضعیت سواحل پاتایا صورت گرفته است اما هنوز هم سواحل این شهر در سطح استاندارد پایین تری از سایر سواحل تایلند قرار دارند و توسعه شهری بسیاری از زیبایی¬های طبیعی این شهر را از بین برده است. تعداد بسیار بالای هتل¬ها و مسافرخانه ها، دسترسی آسان از پایتخت و نزدیکی به فرودگاه باعث شده عده¬ ای از مردم سایر نواحی تایلند نیز برای گذران تعطیلات آخر هفته به پاتایا بیایند. آشپزخانه های پاتایا سالانه برای بالغ بر پنج میلیون توریست تدارک غذا می بینند، غذاهای متنوع و خوشمزه به فراوانی در پاتایا یافت می شوند. ساکنان پاتایا ترکیبی از اقوام و ملیت های دور و نزدیک هستند.
پاتایا بخش عمده ای از نوار ساحلی ناحیه "بنگ لومونگ" را شامل می شود. سواحل شهر پاتایا عبارتند از؛ ساحل "پاتایا"، "ناکلوآ"، "جامتین" و ساحل "دانگتان". سواحل "جامتین" و "دانگتان" علاوه بر اینکه شکل بهتری دارند، برای گردشگرانی که به صورت خانوادگی سفر می کنند فضای مناسب تری دارند.

در صورت هرگونه سوال در مورد تور تایلند ، قیمت تور تایلند و تور پاتایا با ما تماس بگیرید. با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

آژانس مسافرتی سپید گشت ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

برچسب ها :
, ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
Print This Post Print This Post

در خصوص سفر به تایلند سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص سفر به تایلند، تورهای مسافرتی، اطلاعات و رزرو هتل، ویزا، اقامت و هر آنچه که برای سفر نیاز دارید .
آژانس مسافرتی و جهانگردی سپید گشت با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات مسافرتی به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل مسافران. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

مشاوره کاملا رایگان، همین حالا تماس بگیرید! پاسخ به سوالات شما در خصوص تور، ویزا و هتلتماس با ما