خانه / اطلاعات تایلند / آب و هوای شهرهای تایلند / آب و هوای پاتایا و بهترین زمان سفر به پاتایا
آب و هوای پاتایا و بهترین زمان سفر به پاتایا
آب و هوای پاتایا

آب و هوای پاتایا و بهترین زمان سفر به پاتایا

آب و هوای پاتایا

شهر پاتایا دارای سه فصل خنک، گرم و بارانی است. فصل خنک از نوامبر تا فوریه ادامه می یابد. از آنجایی که در این بازه زمانی هوا معتدل و فاقد بارندگی است و آب و هوای پاتایا لذت بخش است. این زمان از سال زمان، اوج سفر گردشگران به پاتایا و به عبارتی بهترین زمان سفر به پاتایا است.

آب و هوای پاتایا

آب و هوای پاتایا

در اواسط ماه مارس با افزایش دمای هوا، فصل گرم از راه می رسد. در این زمان از سال میانگین دمای هوا ۳۳ درجه سانتی گراد است اما رطوبت بالا باعث می شود تا دما قدری بالاتر به نظر برسد و تا حدی آزار دهنده باشد. هر چه به اواخر آوریل و اوایل ماه می نزدیک تر می شویم بارش های پراکنده، اندکی شرایط را قابل تحمل تر می کنند.
حدفاصل ژون تا اکتبر فصل پر بارش سال در پاتایا است. در این فصل از سال دما اندکی نسبت به فصل گرم افزایش می یابد و روزهای بارانی بیشتری مشاهده می شود. سپتامبر و اکتبر پر بارش ترین ماه های سال در پاتایا هستند. در فصل بارندگی پاتایا تا زمان فرارسیدن دوره ی طوفان ها و سیلاب های محلی، همه چیز نرمال خواهد بود.

در صورت هرگونه سوال در مورد تور تایلند ، قیمت تور تایلند و تور پاتایا با ما تماس بگیرید.با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

آژانس مسافرتی سپید گشت ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*